
Šifra:
Oglas prikazan 778 puta
Osnovni podaci
| PROIZVOĐAČ | Sessa Marine |
|---|---|
| GODINA | 2012 |
| ZASTAVA | HR |
Tehnički podaci
| DUŽINA | 7.80 m |
|---|---|
| ŠIRINA | 2.64 m |
| GAZ | 0.80 m |
| TEŽINA | 2500 kg |
| SPREMNIK VODE | 45 l |
| SPREMNIK GORIVA | 477 l |
| KABINE | 1 |
| LEŽAJEVI | 2 |
| WC | 1 |
Podaci Motora
| PROIZVOĐAČ MOTORA | Yamaha |
|---|---|
| SNAGA MOTORA | 2x150 KS |
| POGON | Vanbrodski motor |
| MAX. BRZINA | 38 kn |
| SATI MOTORA | 850 h |
| GORIVO | Benzin |
Oprema
GPS navigacija Lowrance, električno vitlo, pramčani propeler, dvije baterije, radio + zvučnici, hladnjak u kabini, WC u kabini, tuš na krmi, bimini tenda, tikovina u kokpitu, smeđa boja trupa.
2x YAMAHA vanbrodski motori 150 KS – 850 radnih sati
Motori uredno servisirani i potpuno ispravni!
SESSA MARINE Key Largo 27 (2012.) – izvrsno stanje, redovito održavan i spreman za sezonu!
Prostrano, udobno i sigurno plovilo idealno za obiteljske izlete ili dnevne izlete sa prijateljima.
Cijena:
59.500,00 €
Porez plaćen: DA
Provizija od 4% (+PDV) nije uključena u cijenu plovila
Provizija od 4% (+PDV) nije uključena u cijenu plovila
Kontakt:
Mob: +385 (0)91 215 44 86E-mail: kristian@interadria.hr



