
Šifra:
Oglas prikazan 5467 puta
Osnovni podaci
| PROIZVOĐAČ | Sessa Marine |
|---|---|
| GODINA | 2008 |
| ZASTAVA | HR |
Tehnički podaci
| DUŽINA | 7.50 m |
|---|---|
| ŠIRINA | 2.59 m |
| GAZ | 0.38 m |
| TEŽINA | 1500 kg |
| SPREMNIK VODE | 50 l |
| SPREMNIK GORIVA | 400 l |
| KABINE | 1 |
| LEŽAJEVI | 2 |
| WC | 1 |
Podaci Motora
| PROIZVOĐAČ MOTORA | Yamaha |
|---|---|
| SNAGA MOTORA | 2x150 KS |
| POGON | Vanbrodski motor |
| MAX. BRZINA | - kn |
| SATI MOTORA | 375 h |
| GORIVO | Benzin |
Oprema
električno vitlo (40 m lanca i sidro), električni flapsovi, tank 45 l slatke vode, tuš sa presostatom, električni wc, hladnjak, 2x baterije, Soni marine radio CD, Humminbird navigacija, fishfinder i echosounder, bimini, sve u tikovini, nosači štapova, svi jastuci i pramčano sunčalište, pokrivka konzole, bokobrani
Uredno servisirano i održavano plovilo.
Cijena:
€
Porez plaćen: DA
Provizija od 4% (+PDV) nije uključena u cijenu plovila
Provizija od 4% (+PDV) nije uključena u cijenu plovila
Kontakt:
Mob: +385 (0)91 215 44 86E-mail: kristian@interadria.hr



