
Šifra:
Oglas prikazan 7497 puta
Osnovni podaci
| PROIZVOĐAČ | Sessa Marine |
|---|---|
| GODINA | 2005 |
| ZASTAVA | HR |
Tehnički podaci
| DUŽINA | 6.50 m |
|---|---|
| ŠIRINA | 2.40 m |
| GAZ | 0.39 m |
| TEŽINA | kg |
| SPREMNIK VODE | 50 l |
| SPREMNIK GORIVA | 100 l |
| KABINE | 1 |
| LEŽAJEVI | 2 |
| WC | 1 |
Podaci Motora
| PROIZVOĐAČ MOTORA | Yamaha |
|---|---|
| SNAGA MOTORA | 115 KS |
| POGON | Vanbrodski motor |
| MAX. BRZINA | kn |
| SATI MOTORA | 560 h |
| GORIVO | Benzin |
Oprema
Garmin navigacija s plotterom, radio sa zvučnicima, 2 akumulatora, hladnjak u kokpitu 42l , tuš na krmi sa tankom 45l, tikovina u kokpitu, bimini tenda, novo tapecirane vanjske spužve, komplet unutarnjih spužvi
Cijena:
€
Porez plaćen: DA
Provizija od 4% (+PDV) nije uključena u cijenu plovila
Provizija od 4% (+PDV) nije uključena u cijenu plovila
Kontakt:
Mob: +385 (0)91 215 44 86E-mail: kristian@interadria.hr



