
Osnovni podaci
| PROIZVOĐAČ | Sessa Marine |
|---|---|
| GODINA | 2010 |
| ZASTAVA | HR |
Tehnički podaci
| DUŽINA | 6.80 m |
|---|---|
| ŠIRINA | 2.55 m |
| GAZ | 0.50 m |
| TEŽINA | 2085 kg |
| SPREMNIK VODE | 45 l |
| SPREMNIK GORIVA | 270 l |
| KABINE | 1 |
| LEŽAJEVI | 2 |
| WC | 1 |
Podaci Motora
| PROIZVOĐAČ MOTORA | Yamaha |
|---|---|
| SNAGA MOTORA | 250 KS |
| POGON | Vanbrodski motor |
| MAX. BRZINA | 43 kn |
| SATI MOTORA | 480 h |
| GORIVO | Benzin |
Oprema
2010 SESSA MARINE KEY LARGO 24
2010 YAMAHA F250 SA 480 SATI
——————————————————————————————————————-
Prodaje se vrhunski obiteljski gliser Sessa Marine Key Largo 24, poznat po izvrsnim plovnim karakteristikama i talijanskom dizajnu. Brod je iz 2010. godine, a pokreće ga snažna i pouzdana Yamaha 250 KS sa svega 480 radnih sati.
Na brodu je upravo napravljen kompletan veliki refit, te je spreman za sezonu bez ikakvih dodatnih ulaganja.
——————————————————————————————————————-
Ključne karakteristike i odrađeni radovi:
• Stanje: Brod je kompletno ispoliran, nanesen je novi antivegetativni premaz (koper).
• Mehanika: Promijenjeni su svi podvodni ventili (kompletno novo).
• Motor: Napravljen Veliki Servis (impeler, termostat, ulja, cinkovi, svjećice, brtve…), mala satnica (480h).
——————————————————————————————————————-
Bogata oprema:
• Sidrenje: Električno sidreno vitlo s inox sidrom i inox lancem.
• Elektronika: Nova Garmin navigacija, nove 2 baterije.
• Zabava: Potpuno novi radio sustav i zvučnici.
• Komfor u kabini: WC, hladnjak, prostrani ležaj.
• Kokpit i paluba: Stol od prave tikovine u kokpitu, tuš na krmi za ispiranje nakon kupanja.
Brod se nalazi u izvrsnom stanju, izuzetno očuvan i spreman za testnu vožnju. Idealan za dnevne izlete, ali i kraća krstarenja zahvaljujući kabini s WC-om i hladnjakom.
——————————————————————————————————————-
Cijena: 41.900€
Lokacija: InterAdria SC – Ćikovići 73/c, Kastav
Kontakt: 0912154486
kristian@interadria.hr
VIDEO PREGLEDA PLOVILA: https://www.youtube.com/watch?v=X-keV3Pmq9s
Provizija od 4% (+PDV) nije uključena u cijenu plovila
Kontakt:
Mob: +385 (0)91 215 44 86E-mail: kristian@interadria.hr



