
Code:
Ad viewed 4733 times
Basic information
| MANUFACTURER | Sessa Marine |
|---|---|
| YEAR | 2007 |
| FLAG | HR |
Technical data
| LENGTH | 6.45 m |
|---|---|
| WIDTH | 2.48 m |
| DRAFT | 0.90 m |
| WEIGHT | 3000 kg |
| WATER TANK | 40 l |
| FUEL TANK | 180 l |
| CABINS | 1 |
| BERTHS | 2 |
| TOILET | 1 |
Engine data
| ENGINE MANUFACTURER | Yamaha |
|---|---|
| ENGINE POWER | 150 HP |
| DRIVE | Outboard engine |
| MAX. SPEED | - kn |
| ENGINE HOURS | 1400 h |
| FUEL | Gasoline |
Equipment
GPS navigation, electric winch, bimini awning, console cover, electric toilet, shower, fridge
Price:
€
Tax paid: YES
4% commission (+ VAT) is not included in the price of the boat
4% commission (+ VAT) is not included in the price of the boat
Contact:
Mob: +385 (0) 91 215 44 86E-mail: kristian@interadria.hr



