
Code:
The ad was shown 446 times
Basic information
| MANUFACTURER | KEY LARGO |
|---|---|
| YEAR | 2025 |
| FLAG | HR |
Technical data
| LENGTH | 5.75 m |
|---|---|
| WIDTH | 2.34 m |
| DRAFT | 0.30 m |
| WEIGHT | 850 kg |
| WATER TANK | 50 l |
| FUEL TANK | 100 l |
| CABINS | 0 |
| BERTHS | 0 |
| TOILET | 0 |
Engine data
| ENGINE MANUFACTURER | Yamaha |
|---|---|
| ENGINE POWER | 100 HP |
| DRIVE | Outboard engine |
| MAX. SPEED | 36 kn |
| ENGINE HOURS | 40 h |
| FUEL | Gasoline |
Equipment
steering wheel+steering mechanism+steering cable, windshield+stainless steel frame-handle, panel with switches, compass, navigation lights red-green, stainless steel rod with white light, automatic bilge pump, battery switch with 4 positions, electric siren, fan for exhausting gasoline vapors, fuel tank+fuel prefilter+valve for fuel flow regulation, pillow set (5 pcs), bow slider for anchor, stainless steel ladder, seat for driver and passenger, preparation for installation of ski rack, stainless steel fence, stainless steel cleats ( 4 pcs), stainless steel handles (2 pcs).
ADDITIONAL EQUIPMENT:
12V socket, stern shower with 50l tank, complete set of sponges, bimini top
Hull color: Blue Lagoon
Console color: Blue Lagoon
Price:
€
Tax paid: YES
4% commission (+ VAT) is not included in the price of the boat
4% commission (+ VAT) is not included in the price of the boat
Contact:
Mob: +385 (0) 91 215 44 86E-mail: kristian@interadria.hr



