
Basic information
| MANUFACTURER | Jeanneau |
|---|---|
| YEAR | 2010 |
| FLAG | HR |
Technical data
| LENGTH | 6.43 m |
|---|---|
| WIDTH | 2.50 m |
| DRAFT | 0.53 m |
| WEIGHT | 1345 kg |
| WATER TANK | 100 l |
| FUEL TANK | 136 l |
| CABINS | 1 |
| BERTHS | 3 |
| TOILET | 1 |
Engine data
| ENGINE MANUFACTURER | Yamaha 2021 |
|---|---|
| ENGINE POWER | 200 HP |
| DRIVE | Outboard engine |
| MAX. SPEED | 30 kn |
| ENGINE HOURS | 310 h |
| FUEL | Gasoline |
Equipment
Humminbird 7 sa kartom Jadrana, bow thruster Quick, hidraulični flapsovi, grijanje webasto 5kW, električno vitlo Quick 35m inox lanca, 2 baterije, Forster bluetooth, radio Boss sa vanjskim zvučnicima, hladnjak 100l, škrinja 50l sa 2 kompresora, tuš na krmi sa tankom 100l, dodatna pumpa za pranje krme – usis morem, špirun-tikovina, LED rasvjeta na krmi i 2 podvodne lampe, 2 panela 150 plus 140, krmene platforme sa pripremom za pomoćni motor, bočna vanjska montažna polica za roštilj, čišćenje ribe itd…, proveni vanjski jastuk, zavjese 360, montažna tenda, tenda za šajbu izvana, 2 kompleta ljetnih mrežica (bijele i sive + zimska za cockpit za kišu).
The boat is at sea from June to November during the year.
Boat is used only for private purposes - excellent condition without investment
OUTBOARD ENGINE: Yamaha 200 hp, 1st owner 2021 – 310 operating hours
Boat cruising speed 20 knots, max 30 knots – fuel consumption 1.4 L
4% commission (+ VAT) is not included in the price of the boat
Contact:
Mob: +385 (0) 91 215 44 86E-mail: kristian@interadria.hr



