
Code:
The ad was shown 212 times
Basic information
| MANUFACTURER | Quicksilver |
|---|---|
| YEAR | 2008 |
| FLAG | HR |
Technical data
| LENGTH | 5.40 m |
|---|---|
| WIDTH | 2.43 m |
| DRAFT | 0.55 m |
| WEIGHT | 1200 kg |
| WATER TANK | 47 l |
| FUEL TANK | 90 l |
| CABINS | 1 |
| BERTHS | 2 |
| TOILET | 0 |
Engine data
| ENGINE MANUFACTURER | Mercury |
|---|---|
| ENGINE POWER | 100 HP |
| DRIVE | Outboard engine |
| MAX. SPEED | 35 kn |
| ENGINE HOURS | 550 h |
| FUEL | Gasoline |
Equipment
Fishfinder, a set of all external and internal cushions, bimini awning, auxiliary engine mount, hydraulic steering, radio and speakers, 2 cockpit seats.
Price:
15.200,00 €
Tax paid: YES
4% commission (+ VAT) is not included in the price of the boat
4% commission (+ VAT) is not included in the price of the boat
Contact:
Mob: +385 (0) 91 215 44 86E-mail: kristian@interadria.hr



