
Code:
The ad was shown 536 times
Basic information
| MANUFACTURER | Yamaha |
|---|---|
| YEAR | 2024 |
| FLAG | HR |
Technical data
| LENGTH | 3.37 m |
|---|---|
| WIDTH | 1.24 m |
| DRAFT | 0.30 m |
| WEIGHT | 326 kg |
| WATER TANK | 0 l |
| FUEL TANK | 70 l |
| CABINS | 0 |
| BERTHS | 0 |
| TOILET | 0 |
Engine data
| ENGINE MANUFACTURER | Yamaha TR-1 HO 1049cc – high-performance 3-cylinder engine |
|---|---|
| ENGINE POWER | - HP |
| DRIVE | Inboard engine |
| MAX. SPEED | 53 kn |
| ENGINE HOURS | 0 h |
| FUEL | Gasoline |
Equipment
Winter awning, 3 vests.
Yamaha VX 2024 – New Jet Ski – brand new model – never used, available immediately!
Interadria d.o.o., the authorized Yamaha dealer for Croatia, offers the latest Jet Ski from the Yamaha VX line, known for its exceptional reliability, comfort and performance.
Model: Yamaha VX 2024
Condition: New, unused
Engine: Yamaha TR-1 HO 1049cc – high-performance 3-cylinder engine
Capacity: 3 people
Warranty: factory warranty
Possibility of additional equipment and financing
By purchasing from an authorized dealer, you get full support, original parts, and service security.
Price:
13.991,00 €
Tax paid: YES
4% commission (+ VAT) is not included in the price of the boat
4% commission (+ VAT) is not included in the price of the boat
Contact:
Mob: +385 (0) 91 215 44 86E-mail: kristian@interadria.hr



